Pristatymas jūra

Kainos užklausa.

Pasakykite mums, ką planuojate vežti.

Komercinis pasiūlymas.

Mes siūlome Jums geriausią kainą.

Tranzito arba krovinių vežimo vietos frachtavimas

Mes visada turime sprendimą. Mes atsiųsime jūsų prekes kuo greičiau.

Ekspedijavimo ir muitinės iforminimo sutartis.

Raštu fiksojame visus susitarimus.

Transportavimo organizavimas.

Mes pristatome jūsų prekes pagal sutarties sąlygas

Mokėjimas

Jūs mokate už vežimą

Teikiamos paslaugos dokumentai

Visi apskaitos dokumentai pagal įstatymus

«Mes organizuojame tarptautinę jūrų transporto ir ekspedijavimo paslaugas  (įskaitant dalinius ir negabaritinius),pavojingus krovinius nuo krovos kompanijų krantinių uosto terminalų uostuose Rusijos, Europos, JAV ir Kinijos. Užduoties tikslas.

250507Vežimų organizavimas jūra Transportą nusprendžia atitinkamas ALT Systems padalinys kasdien.
Pasirengimo krovinių vežimas jūra klientas prasideda ilgai prieš pirmojo kontakto su ALT sistemas. Kasdien stebime pramonę, kad nustatytume potencialias galimybes ir grėsmes. Atsižvelgiant į skirtingus faktus, įskaitant: pokyčių vietos ir tarptautinės teisės, ekonominė padėtis įvairiose pasaulio regionuose, iš konkurencinės sąveikos rinkos dalyvių tarptautinės jūrų transporto (laivų savininkams ir jūros konteinerinių linijų), už klientui kovoje tarp uostų ir terminalų oro sąlygų rezultatai vandens zonose ir daug daugiau.
Sudaryti ir nukreipti mus į klientų citatos bus parengta remiantis prekių, kurioms  yra savybių, geriausias jam maršrutas transportuoti ir konkrečius reikalavimus klientui atsižvelgiant į prekių pristatymo greitį. Tokiu būdu nustatytos saugios  siuntos gabenimo jūra išlaidos bus optimalios.
Nuolatinė sutartinių santykių su konteinerių linijomis ir jūros vežėjais, leidžia mums laikytis frachto tarifų ir siūlo kokybiškas paslaugas už jūrų transporto organizacija, tiek importo ir eksporto krovinių srautų aptarnavimo.
Transportas jūra bus lengvesnis, jei susisiekite su mumis. «

Reliable service

Direct contracts with shipping lines

Delivery to any port