Tarptautinis krovinių gabenimas keliais

Kainos užklausa.

Pasakykite mums, ką planuojate vežti.

Komercinis pasiūlymas.

Mes siūlome Jums geriausią kainą.

Automobilių frachtavimas ir geriausio maršruto pasirinkimas

Mes visada turime galimybę pateikti jums reikalingą transportą.

Ekspedijavimo ir muitinės iforminimo sutartis.

Raštu fiksojame visus susitarimus.

Transportavimo organizavimas.

Mes pristatome jūsų prekes pagal sutarties sąlygas.

Mokėjimas

Jūs mokate už vežimą.

Teikiamos paslaugos dokumentai

Visi apskaitos dokumentai pagal įstatymus.

«Dėl labai didelio prekių sąrašo jūs negalite pasirinkti patogesnį, greitesni, ir dažnaiusiai ekonomiškiausi prstatimo būdą  nei automobiliu. Pavyzdžiui, greitai gendančios prekės, neprarandant savo savybių  galima būti pristatytos tik keliais.

Tai todėl tarptautinis krovinių vežimas keliais atlieka tokį lemiamą vaidmenį mūsų šalies tarpvalstybinei prekybai.
Naudota ALT technologija gali suteikti klientams visą spektrą paslaugų, susijusių su organizacijos ir paramos tarptautinio krovinių vežimo kelių. Dydis perduodami mums gabenti siuntą gali svyruoti nuo 50 kg dalį kubinio metro — vadinamųjų surenkamų kroviniu iki 20-22 tonų ir 120 m3 — siuntimo baigtas. Kai jis ateina į tarptautinės kelių transporto negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių projekto, mes esame pasirengę imtis pristatymą prekių svorio, net 100 — 150 tonų.
Ilgalaikis ir veiksmingas bendradarbiavimas su visais  transporto proceso dalyviais leidžia mums pateikti klientui reikiamu laiku nurodytoje vietoje pakrauti į bet kurią šalį bet kokio transporto priemonės tipo, kuris yra pajėgi geriausias būdas suteikti jam saugų pristatymą: tentinis, pusėje, metalo, apšiltintas, šaldymo ir konteinerį puspriekabės; žemos apkrovos (tralai), taip pat mažos talpos komercinės transporto priemonės.
Tarptautinė mūsų organizacijos leidžia numatyti mūsų internetinėje maršrutu stebėsenos ir kontrolės pasienio, muitinės ir pasienio formalumų, teikiant, taigi, laikomasi nurodytų sąlygų tranzito.
Žinios procedūrų, slepiasi po susiję su sunkvežimiais pramonės akronimai: EX1 / T1, CEMT, TIR knygelė, CMR, perkamos ir naudojamos kasdien žinias apie tarptautinius ir vietos sektorių reglamentuojančius teisės aktus tarptautinio kelių krovininio eismo, padėk mums vengti pernelyg kontrolę reguliavimo ir įveikti biurokratines kliūtis, taupydami kliento laiką ir pinigus, kuriuos jis naudoja savo nuožiūra
Glaudus bei reguliarus bendradarbiavimas su Vokietijos ir Suomijos sandėlį, taip pat savo sandėlio Guangdžou leidžia teikti klientams papildomų susijusias paslaugas.
Sukaupta rinkos patirties ir jungtys, plius dalyvavimą tarptautinių krovinių asociacijų veikimo metu leidžia mums kliento prašymu teikti laikiną saugojimą ir bet kokią papildomą darbą su bet kuriame mieste kur nors pasaulyje apkrovos. Konsolidavimas, perepalechivanie, ženklinimas, perpakavimas, tyrimai, ekspertizės ir draudimo galime pasirūpinti kaip iš anksto, ir, kraštutiniais atvejais, net ir per tarptautinį krovinių transportavimo keliais protrūkį. »

Cargo tracking

International and domestic carriages

Door to door