Vežimas oro trasportu

Kainos užklausa.

Pasakykite mums, ką planuojate vežti.

Komercinis pasiūlymas.

Mes siūlome Jums geriausią kainą.

Rezervuojame vežimo vietą jūsu kroviniui.

Mes visada turime vietą pervezimui. Mes atsiųsime jūsų prekes kuo greičiau.

Ekspedijavimo ir muitinės iforminimo sutartis.

Raštu fiksojame visus susitarimus.

Transportavimo organizavimas.

Mes pristatome jūsų prekes pagal sutarties sąlygas

Mokėjimas

Jūs mokate už vežimą

Teikiamos paslaugos dokumentai

Visi apskaitos dokumentai pagal įstatymus

Deja, antžeminės infrastruktūros išlaidos orlaiviui, degalams, organizacijai ir priežiūrai yra ypač didelės, todėl krovininiai ikainiai yra dideli. Oro transporto apyvartos sudėtis yra specifinė. Prekių, kurias gabena orlaiviai, rūšys dažnai būna brangus, greitai gendančios, reikalaujančios skubių pristatymų. Oro krovinių pristatymas suteikia Kargo savininkui precedento neturintį prizą, laiką. Sprendimas pasirinkti tokio tipo transportą visuomet lieka Klientui dideliu klausimu. авиа2Pavyzdžiui, šiuo metu brangios prekės iš Kinijos tiekiamos oro transportu yra plačiai populiarios. Atsižvelgiant į tai, kad laimėtas laikas veda į prekių pabrangimą, todėl turi būti vežamos brangios elektroprekės, tokios kaip kompiuterinių ir vaizdo įrangos, apšvietimo LED, Medicinos ir aukšto tikslumo įranga.
Transporto pramonės ekspertai pabrėžia ypatingą dėmesį krovinių operatorių atitikties taisyklių, siekiant užtikrinti skrydžio metu ir perkrovimų organizacijos dalyse skrydžio jungtis ir krovos iš skrydžio ir transportavimo saugumą.
Planuojant krovinių gabenimą oro transportu, reikia atkreipti dėmesį į keletą klausimų:
tinkamas ir aukštos kokybės prekių pakavimas, galintis neleisti pervežti oro uostuose;
atsižvelgti į žemą oro vežėjo atsakomybės ribą, numatytą tarptautiniuose ir nacionaliniuose teisės aktuose, pasirenkant, be oro vežėjo tarifo, optimalų draudimo produktų paketą;
Būtina atsižvelgti į visus Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) nustatytus apribojimus.
Jau seniai lankyti rinkoje oro tiekimą, mes galėjome ne tik suprasti šios transporto rūšies savybes, bet taip pat gavome dideles nuolaidas iš aviavežėjų tarifą. Pavyzdžiui, «»ALT Guangzhou Trading Co»» Ltd «», įsikūrusi Kinijoje, turi didelę patirtį oro krovinių pristatymą iš Kinijos, o dabar, visavertė operatoriaus reikšminga suma krovinių eismo įrangos ir elektronikos, įskaitant Shenzhen, Honkonge, Guangdžou, Šanchajus miestuose ir pan. Rusijoje.
Kalbant apie papildomas kliento sutaupytas lėšas, mes taip pat padedame sustiprinti kelis atskirus krovinių gabenimus, kurie eina į vieną pusę mūsų naudojamuose sandėliuose ir terminaluose. Štai kodėl mūsų pagalba oro transporto organizacijoje bus naudinga visiems paslaugos klientams. Kaip įprasta, pramonės, oro transporto, organizuojame paprastai nuo durų siuntjėjo iki durų gavėjui, «»iki rakto»», suteikiant tokias paslaugas, kurias reikalauja klientas.

To any point on the map

Import & Export

Door to door