Pristatymas iki durų

«ALT Systems» teikia transportavimo paslaugas nuo durų iki durų visame pasaulyje. Pagrindinė krovinių ekspedijavimo įmonės užduotis yra — efektyviai organizuoti krovinių gabenimo logistikos paslaugas, taip pat papildomus su pristatymu susijusias paslaugas, tokias kaip: krovinio pakrovimas ir iškrovimas, muitinės procedūrų įforminimas, sandėliavimas ir perpakavimas .

Optimalus logistikos sprendimas

«ALT Systems» siūlo klientams platų paslaugų spektrą, stebėdamas krovinius kiekviename transporto etape ir optimaliai derindamas įvairias transporto rūšis, naudodamas asmenines transporto priemones ir partnerių išteklius.

Pervežant prekes iš pardavėjo pirkėjui, pagrindinis sėkmingos tiekimo organizacijos momentas yra dokumentinis sandorio palaikymas, kurį teikia ekspedijavimo įmonė. Kaip klientų agentas, susijęs su transportu, nuolat tobuliname ir tobuliname paslaugą, kad ši užduotis klientams būtų atlikta šimtu procentų. Svarbu, kad mes būtume nuolatiniu patikimu partneriu mūsų klientams, padedančiu jiems pasiekti savo tikslus.

Paslaugos

apima

AIR

ORO TRANSPORTAS TARPTAUTINĖJE IR NACIONALINĖJE KOMUNIKACIJOJE

SEA

KROVINIŲ TRANSPORTAVIMAS JŪRŲ TRANSPORTU, KROVINIŲ-IŠKROVIMO DARBAI, KROVINIŲ EKSPEDIJAVIMAS RUSIJOS, ES, JAV JŪRŲ UOSTOSE.

TRUCKING

KROVINIŲ TRANSPORTAVIMAS AUTOMOBILINIU TRANSPORTU, ĮSKAITANT NEGABARITINĮ TRANSPORTĄ,DALINIŲ KROVINIŲ TRANSPORTAVIMAS.

CUSTOMS CLEARANCE

MUITINĖS PREKĖS APSKAIČIAVIMAS IŠVYKIMO ŠALYJE, TRANZITO IFORMINIMAS

Papildomos paslaugos

Teikiant krovinių gabenimo paslaugas, mes sėkmingai sujungiame įvairias transporto rūšis, nepriklausomai nuo siuntos dydžio, pakuočių ir pakuočių rūšies. Mes taip pat siūlome savo klientams: konsultacijas ir individualias logistikos schemas, krovinių draudimus, krovinių palydą.